Rodinný dům Loštice

Bezručova 521/34, 789 83 Loštice, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

2 890 000 Kč

contact_person_photo

Hana Matulová

Projektový manažer

+420 605 060 000

oportys@oportys.com

Číslo nabídky

KSOL 16 INS 5779 / 2015

Popis příležitosti

Předmětem přímého prodeje je samostatně stojící podsklepený rodinný dům č.p. 521 včetně příslušenství, které tvoří přípojka elektro, vody, plynu a kanalizace, dále oplocení, zpevněné plochy, pergola, nadzemní bazén a skleník. Vše nacházející se na pozemcích o celkové výměře 523 m2.

Základy rodinného domu jsou betonové, s izolací proti zemní vlhkosti. Z hlediska konstrukčního se jedná o zděnou stěnovou konstrukci z cihel. Obvodový plášť bez zateplení, vnější omítka hladké běžná, vnitřní omítky hladké štukové. Střecha je valbová, střešní krytina Onduline. Klempířské konstrukce tvoří pozinkovaný plech. Podlahy jsou betonové, pokryté PVC, parkety či keramická dlažba. Schodiště do 1.PP je betonové, obložené dřevem. Okna jsou dřevěná zdvojená, vnitřní dveře jsou dřevěné plné či prosklené. Vytápění je ústřední plynovým kotlem a kotlem na TP, pro ohřev TUV je instalován el. a plynový bojler, umístěný v prostoru kotelny. Vybavení koupelny je rohová vířivá vana, sprchový kout a umyvadlo. Kuchyňská linka je standardního provedení, s dřezem a el. sporákem.

Dispozice:

1.PP – garáž, sklep, pokoj, prádelna, kotelna, schodiště

1.NP – kuchyně s jídelním koutem, obývák, 2x pokoj, koupelna, WC, chodba

podkroví – 3x pokoj, koupelna s WC

Zastavěná plocha: 139 m2

Rodinný dům se nachází v severní části města Loštice. Jedná se o stavebně stabilizovanou lokalitu rodinných domů a objektů občanské vybavenosti a výroby. Umístění domu je na rovinném pozemku. Město Loštice se nachází na střední Moravě a rozkládá se na nejsevernějším cípu Hané, v předhůří Jeseníků v nadmořské výšce 260 m. Loštice leží cca 3 km od Mohlenice a 15 km od Zábřehu. Jedná se o město s rozšířenou občanskou vybaveností – obchod, pošta, škola, praktický i odborný lékař, kino, sportovní zařízení atd. Doprava je zajištěna autobusy.

Energetická třída G (PENB nebyl dodán)

 

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.